Cryoserver

Cryoserver to dedykowana platforma do archiwizacji poczty elektronicznej. Archiwizacja poczty jest obecnie jednym z najbardziej niezbędnych narzędzi każdej organizacji, ze względu, iż ponad 90% istotnych informacji firmowych wysyłanych jest poprzez e-mail.

Cryoserver to doskonałe narzędzie, które oprócz zabezpieczenia firmowej informacji pocztowej również pomoże w optymalizacji procesów zarządzania pocztą, oszczędności miejsca a finalnie obniżenia kosztów operacyjnych pracy serwera pocztowego (nie ma znaczenia czy lokalnego czy chmurowego).

Niezależnie jaki serwer pocztowy posiadasz, Cryoserver jest uniwersalnym narzędziem, które będzie pracowało w Twoim środowisku tak samo skutecznie – zwłaszcza jak posiadasz kilka różnych serwerów pocztowych (Cryoserver zapewnia wsparcie dla wszystkich serwerów pocztowych – MS Exchange, Exchange Online, Postfix, Zimbra, Lotus, GroupWise, GMail, Qmail i wiele innych).

Oprócz samego faktu przechowywania wiadomości, Cryoserver zapewnia zgodność ze standardami bezpieczeństwa – od ISO27001, poprzez GDPR (RODO), PCI DSS, kończąc na Sarbanes-Oxley i innych (samo rozwiązanie jest certyfikowane ISO27001). Każda wiadomość jest przechowywana w sposób bezpieczny – podpisana cyfrowo, a cały zasób dyskowy jest zaszyfrowany przez manipulacją na archiwizowanych danych.

Szybkie wyszukiwanie to jeden z kluczowych atutów Cryoserver – niezależnie czy wybierzesz rozwiązanie On-Premise czy chmurowe, niezależnie jak dużo danych masz do przeszukania, Cryoserver zapewni Ci wyniki w ok. 1 sekundę.

Rozwiązanie możesz wybrać w jednym z czterech wariantów :

rozwiązanie software – implementowane na środowisku linux na fizycznym serwerze

rozwiązanie sprzętowe – gotowa platforma z zasobami dyskowymi przygotowana przez Producenta Cryoserver

rozwiązanie wirtualne – gotowa maszyna wirtualna do zaimplementowania na dowolnym środowisku: VMWare, Hyper-V, Citrix, KVM i innych

rozwiązanie chmurowe – optymalne narzędzie w usłudze producenta z nielimitowaną przestrzenią dyskową, usługa, która rośnie wraz z Twoim przedsiębiorstwem

Cryoserver to zaufane rozwiązanie, wybierane przez organizacje różnej wielkości, ze względu na swój kompleksowy charakter – bezpieczeństwo, oszczędność miejsca, szybka implementacja a przede wszystkim szybki dostęp do danych – sprawiają, że jest to narzędzie dla każdego – zarówno dla organizacji posiadającej 200 skrzynek pocztowych jak i  ogromnych przedsiębiorstw z ponad 300 000 adresów mailowych na swoich serwerach.

Najważniejsze cechy Cryoserver:

– ekstremalnie szybkie przeszukiwanie danych (poniżej 1 sekundy, niezależnie od ilości danych)

– prosta obsługa po stronie użytkownika końcowego

– oszczędność miejsca – wbudowana deduplikacja danych i kompresja na dyskach

– bezpieczeństwo danych – szyfrowanie i podpis cyfrowy każdej wiadomości w archiwum

– bezagentowa integracja z MS Outlook lub dostęp przez przeglądarkę do archiwum

– szybkie i efektywne wdrożenie – godziny nie miesiące

– zgodne ze standardami bezpieczeństwa (także RODO)

– import już posiadanych informacji (serwer pocztowy, pliki PST lub inne)

– łatwa migracja między środowiskami pocztowymi

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Cryoserver – skontaktuj się z nami: sales@d23security.pl